Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shprehjet me te bukura filozofike!

Më mirë të qëndrosh i qetë dhe t’i bësh të tjerët të mendojnë që je budalla, sesa të flasësh dhe t’ju heqësh të gjitha dyshimet.”

Abraham Lincoln
 
Kurrë nuk më është dashur të merrem me diçka më të vështirë, se vetë shpirti im, që disa herë më ndihmon e disa herë më kundërshton.

Al Ghazali
 
Të shohësh se ç’është e drejtë, dhe mos ta bësh, kjo është mungesë guximi dhe parimi!
 
Trajtoni njerëzit sikur të ishin ato që duhet të jenë, kështu i ndihmon ata të bëhen ato që janë në gjendje të jenë!

?????? ???????? ??????
 
Shpirtrat e mëdhenj, gjithnjë kanë hasur kundërshti të dhunshme nga mendje mediokre.
?????? ????????
 
mblodha fjalet me te bukura dhe me te mencura, per te kuptuar qe ne krye te bukurise , harmonise , dhe mencurise eshte ^heshtja^
?
 
Është shumë më mirë të dështosh me origjinalitet se sa të kesh sukses në imitim.”
– Herman Melville
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.