Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shprehjet me te bukura filozofike!

Më mirë të qëndrosh i qetë dhe t’i bësh të tjerët të mendojnë që je budalla, sesa të flasësh dhe t’ju heqësh të gjitha dyshimet.”

Abraham Lincoln
 
“Shkaktari kryesor I stresit eshte kontakti i perditshem me idjote”
-Albert Einstein
 
Kurrë nuk më është dashur të merrem me diçka më të vështirë, se vetë shpirti im, që disa herë më ndihmon e disa herë më kundërshton.

Al Ghazali
 
Të shohësh se ç’është e drejtë, dhe mos ta bësh, kjo është mungesë guximi dhe parimi!
 
Trajtoni njerëzit sikur të ishin ato që duhet të jenë, kështu i ndihmon ata të bëhen ato që janë në gjendje të jenë!

?????? ???????? ??????
 
Shpirtrat e mëdhenj, gjithnjë kanë hasur kundërshti të dhunshme nga mendje mediokre.
?????? ????????
 
mblodha fjalet me te bukura dhe me te mencura, per te kuptuar qe ne krye te bukurise , harmonise , dhe mencurise eshte ^heshtja^
?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.