Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shqipërina ndodhet në një udhëkryq. Këtë herë nuk duhet të gabojmë !

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

skerdilaid

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Prill 16, 2020
Mesazhe
35
Qëllimi ynë në mesazhin e mëparshëm "A duhet Shqipëria të hyjë në Evropë" ishte që lexuesit të lexonin blogun dhe jo vetëm mesazhin. Shqipëria ka nevojë për ne të gjithë.

Për këtë, ju lutemi të klikoni këtu poshtë mbi
 
Last edited by a moderator:
Qëllimi ynë në mesazhin e mëparshëm "A duhet Shqipëria të hyjë në Evropë" ishte që lexuesit të lexonin blogun dhe jo vetëm mesazhin. Shqipëria ka nevojë për ne të gjithë.

Për këtë, ju lutemi të klikoni këtu poshtë mbi linkun ose imazhin


Meqë shumica e anëtarëve të këtij forumi janë të rinj, dhe se janë ata që do trashëgojnë Shqipërinë me gjithë pasuritë e saj, mendova tu bëj të njohur rrezikun që i kërcënon.
 
Meqë shumica e anëtarëve të këtij forumi janë të rinj, dhe se janë ata që do trashëgojnë Shqipërinë me gjithë pasuritë e saj, mendova tu bëj të njohur rrezikun që i kërcënon.

Skerdi 1 nga regullat kryesore te forumit eshte
mos te behen reklama te faqeve te tjera. Meqenese je antar i ri, kete here po tolerohet. Nese ke ndonje info qe do ta ndash ketu ne forum, kopjoje, ngjite ne postim dhe vendosi posht burimin e informacionit.
 
E ose I dashur Opium. Ka mundësi të jenë pak më e(i) qartë se ku kam bërë gabim në mënyrë që të mos e përsëris atë. Faleminderit paraprakisht.
 
Skerdi nuk mund te vendosesh adresa te faqeve te tjera te internetit ne postimet qe ben.
Thjesht merr informacionin, vendose ne postim dhe vendos edhe burimin e informacionit ne fund. Anetaret nuk duhet te klikojne faqe te tjera interneti nga forumi, per 2 arsye: 1- arsye sigurie( mund te ket viruse dhe programe malinje) 2- reklama !

Po te jap 1 sugjerim, kesaj radhe pa pagese , kontrollo ne profil te anetareve per te pare gjinine! ?
 
Skerdi nuk mund te vendosesh adresa te faqeve te tjera te internetit ne postimet qe ben.
Thjesht merr informacionin, vendose ne postim dhe vendos edhe burimin e informacionit ne fund. Anetaret nuk duhet te klikojne faqe te tjera interneti nga forumi, per 2 arsye: 1- arsye sigurie( mund te ket viruse dhe programe malinje) 2- reklama !

Po te jap 1 sugjerim, kesaj radhe pa pagese , kontrollo ne profil te anetareve per te pare gjinine! ?
Aq i sjellshëm sa je ti, t'a krijon içik pershtypjen per shoqe forumore??
 
Aq i sjellshëm sa je ti, t'a krijon içik pershtypjen per shoqe forumore??

Jam pleqeri, nuk me ben me pak burr nese antaret nuk me dallojne dot gjinine, per mua rendesi ka vetem nje gje, ate gocen elegante me kanatjere te bardhe e kam xhan :p
 
Mos e keni fjalën për linkun e blogut tonë? Nëse bëhet fjalë për të, ju garantoj se as forumi, as anëtarët e saj nuk rrezikojnë asgjë. Së dyti, unë botova vetëm linkun që mendoj se është llogjike nëse duam të bëjmë të njohur një problem. Përkundrazi, nëse nuk bëhet fjalë për linkun, ju garantoj se nuk kam botuar asgjë tjetër.
 
Me vjen keq ?‍? profesor! Ti e ke “pushkatim pa gjyq” denimin pasi je i shpise tashi dhe supozohet se i di ligjet e kanunit :p
Ore po un fiks reklam per oren e punes me dru doja te beja reklam se nuk po marrin pjesë fare kto gocat ??
Me ndihmo pak e shperndarje te lutem???
 
Mos e keni fjalën për linkun e blogut tonë? Nëse bëhet fjalë për të, ju garantoj se as forumi, as anëtarët e saj nuk rrezikojnë asgjë. Së dyti, unë botova vetëm linkun që mendoj se është llogjike nëse duam të bëjmë të njohur një problem. Përkundrazi, nëse nuk bëhet fjalë për linkun, ju garantoj se nuk kam botuar asgjë tjetër.
Per linkun pra , Shqip - adrese interneti!

Z. Skerdilajd, nuk dua ta zgjerojme me shume prizmin e debatit! Ju bera me dije regulla te cilat nuk bejne perjashtim as per linkun e blogut tuaj!
Besoj se jam i qarte.
(Çezari foli)
 
Last edited by a moderator:
Pse falenderon, ke perfitime nga klikimet ?
E di që është vështirë të më besosh, por duhet të të kthej përgjigje. Përfitim zero, sepse blogu është falas. Përkundrazi Wordpress.com publikon reklama mbi blogun tonë.
 
Kjo tema u ezaurua.
@skerdilaid u bene dy dite qe i qerrojme te dyja syte.Heren tjeter qe dosje sjellesh nje link ktu je bann.
Flm.
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.