• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shtet, Qytet, Fshat, Kafsh, Emer Vajze, Emer Djali.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
- Malta
- Milano
- Mallakastra
- Majmuni
- Mia
- Mentor xP
L e radhës se m'u fiksua ?
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
- Ekuadori
- Elbasani
- S'di :p
- Elefant
- Ela
- Enes

Vazhdon gërma N
P.s @gentleman :( , emri parë që më shkoi ndër mënd
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,030
Location
Tiranë
Nigeri
Nepal
Napoli:p
Neperka
Neritan
Niseshte


Me shkronjen G
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,931
-gana
-gerther furth
-grand ville
-gomar
-geisha
-gzim

Germen P
 
Last edited:

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,905
Tailande
Tirane
Tragjas
Tiger
Tefta
Turjan

Xh
 

Dibrani

Smile, today is a beautiful day
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,467
Location
Tiranë
- Xhamajke
- Xhakarte
- Xhepcisht
- Xhirafa
- Xhemile
- Xhemali

N
 
Last edited:

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,030
Location
Tiranë
Zimbabve
Zara
Fshat sme kujtohet
Zana
Zile
Zombi

Germen B
 
Top