• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Shuma me e madhe qe keni shpenzuar per te blere nje produkt konsumi (ushqim,veshje,perkujdesje personale etj)

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
1,928
Mosha
23
60 euro pallto, 40euro cizme.
Nuk shoh vleren,nese me pelqen e blej;)
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,112
Mosha
27
650€ kostum sportiv atlete.
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
3200 leke te vjetra si perdite per te mare nji paktet :D
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Top