Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shumë fat dhe sidomos para, dy shenjat më me fat për muajin nëntor

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,947
Nëntori do të jetë një muaj prosperiteti dhe përparimi, sidomos për këto dy shenja të zodiakut të cilët do të presin shumë fat dhe para.


Demi

Marsi do ndikojë negativisht në motivimin e Demit dhe dëshirën e tyre për të qenë aktivë në sektorin financiar në përgjithësi. Ky planet do t’i inkurajojë ata të jenë pak më të pangopur dhe kursimtarë, por Venusi do të kompensojë lehtësisht negativitetin e Marsit në gjysmën e parë të muajit. Deri më 16 nëntor Demi do të duhet të punojë me kujdes dhe me sa më shumë përgjegjësi.


Kjo do të ndihmojë në ruajtjen dhe shtimin e pasurisë. Është e rëndësishme të tregoni aftësitë dhe cilësitë tuaja më të mira. Gjysma e dytë e muajit do të jetë e favorshme për Demin, pasi Mërkuri do të zëvendësojë menjëherë Venusin e dobësuar. Kjo kohë do të jetë ideale për blerje të shtrenjta, punë të përgjegjshme dhe vetëmohuese, drejtimin dhe hapjen e një biznesi. Shumica e marrëveshjeve të biznesit do të zbatohen me sukses, duke i dhënë Demit mundësinë për t’u bërë më të suksesshëm.

Bricjapi


Bricjapët mund ta kenë të vështirë në fillim të muajit, për faktin se mbrojtësi i tyre kryesor Marsi do të humbasë energjinë pozitive, duke shkuar në retrogradë. Afërdita do të ndihmojë për të shpëtuar nga humbjet dhe në gjysmën e dytë të muajit Mërkuri do të jetë i lidhur, gjë që ka një efekt mjaft pozitiv tek Bricjapët.

Në nëntor, Bricjapët mund të presin ndryshime emocionale dhe përparime, por në përgjithësi, periudha do të jetë mjaft e favorshme për pasuri. Bricjapët do të arrijnë të gjejnë një rrugëdalje nga situatat e vështira dhe të arrijnë atë që ëndërrojnë në jetë, veçanërisht nëse u është dashur të punojnë shumë muajin e kaluar. /TAR/
 
Se di a jam i vetmi qe Horoakopi i duket tallja me e madhe e trapit me njerezimin.
Po tallje ësht, atë bëj dhe unë ktu me horoskopin?për vete si kam besuar dhe as nuk i besoj asnjëher apo si disa të fiksuar që edhe i lexojnë me një frymë nëpër gazeta?‍♀️?‍♀️?‍♀️
 
Iku dhe ky muaj vl su bem te pasur?

o horoskop na thuaj shenjen qe do fitoj llotarin ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.