Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si do ishte jeta juaj pa internet?

Leksi

Mashkulli ideal per nje femer?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 10, 2019
Mesazhe
3,476
Si do ishte jeta juaj pa internet?
 
@Alexiii eshte nje tem e tille lale
giphy.gif
 
Sigurisht që më mirë.
Interneti si bën mirë as shëndetit...
Tashmë jemi të varur nga interneti dhe kalojmë më shumë orë përpara kompjuterave e telefonave se sa flejmë gjumë, po ashu është shtuar edhe numri i personave që vuajnë nga sytë..
Për të mos harruar që është edhe shkaktar i divorceve..
Jemi në epokën e wifi..
Kushedi ku do jemi pas disa kohësh..
Na ka marrë në qafë..
 
Besojeni ose jo une kam shkruar letra, kartolina etj
Jo sot te kuptohemi ?
 
I jam mirënjohës internetit për njohuritë që më ka dhënë...
Kam mësuar gjëra që nuk do t'i kisha mësuar kurrë pa të.
Kam ndenjur njëherë disa muaj pa internet, e nuk pashë ndonjë ndryshim. Ndihem më mirë me të...
 
Sigurisht që më mirë.
Interneti si bën mirë as shëndetit...
Tashmë jemi të varur nga interneti dhe kalojmë më shumë orë përpara kompjuterave e telefonave se sa flejmë gjumë, po ashu është shtuar edhe numri i personave që vuajnë nga sytë..
Për të mos harruar që është edhe shkaktar i divorceve..
Jemi në epokën e wifi..
Kushedi ku do jemi pas disa kohësh..
Na ka marrë në qafë..
Hera par qe jam ne dakort me ty
 
Disa do kishin prerë damarët ??
 
me e qete me e mire, do takoheshim me njerzit me shpesh etc

Une per vete kam len shume gjera keshtu qe po gjeta nje dicka tjeter qe zavendeson internetin nuk eshte per tu habitur edhe e le.

Kam len duhanin, burrin, dashnorin, vendlindjen, Familien etc
 
Sic ishte sdo kisha shoqnin qe kom nforum por sdo ishte me ylli me mbrekullia me e mahnitshja @Jorina ? gjynof ike edhe ti prz o zot boj mire se nuk e bo me tkeq por aq ka aq jep.
 
Sic ishte sdo kisha shoqnin qe kom nforum por sdo ishte me ylli me mbrekullia me e mahnitshja @Jorina ? gjynof ike edhe ti prz o zot boj mire se nuk e bo me tkeq por aq ka aq jep.

Gjithsesi do ishte me mire se nuk te shifja ty shemtiren online
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.