• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si do te ishte forumi pa mua?

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,055
Mosha
27
Ejani pa me tregoni pak:
Si do te ishte forumi pa mua?
Apo do te ishit ma te qet sikur mos te isha??
😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,055
Mosha
27
Ahahahahahahahahaahhaahahhahahahahhahahahaaha malok
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
Mesazhe
4,868
SI do ishte pa ty ??
personalisht e di qe ti je nji flori GOce dhe kte gje e kam vertetuar

Ndersa virtualisht do te binte trafiku ne forum :D
 

rauli

Tomorrow never comes
VIP I FORUMIT
Mesazhe
8,959
Location
other side
Vino mos u bo kaq serjoz me se sjena tu nda tokat dhe me u vlersu gallat jena tu bo
Pa ty vino as do ju rrute njeriu psh
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
Mesazhe
4,868
Vino mos u bo kaq serjoz me se sjena tu nda tokat dhe me u vlersu gallat jena tu bo
Pa ty vino as do ju rrute njeriu psh
E se tash qe jam po i rruhet kujt faktikisht

Sa per @LUCKY-STRIKE te flet vete ajo :)
 
Top