Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si do të jetë java e re? Njihuni me shenjat më me fat dhe të “dënuarit” e Horoskopit

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,946
Një javë e re ka nisur dhe pavarësisht vështirësive dhe shqetësimeve për disa, të tjerë do të kalojnë shumë mirë këto ditë. Hëna e plotë në fund të javës në boshtin Dashi – Peshorja sjell ndryshime në atë profesional dhe personal. Ndryshime mund të jenë të vështira, por janë të pashmangshme.

Binjakët

Ajo që e bën unike këtë javë është se do t’i jepni mundësi diçkaje që nuk e keni menduar kurrë më parë. Kjo është ajo që do t’ju sjellë sukses të madh në fund. Kjo lëvizje do t’ju frymëzojë të vazhdoni dhe me ndihmën e njerëzve që keni besim do të filloni të besoni përsëri në forcat tuaja dhe veten.


Virgjëresha

Kjo javë është plot premtime për ju. Do të ndjeni mirënjohje dhe respekt për atë që keni, me rezultat që ditët të kalojnë qetë dhe bukur. “Paqja” që bëni me mjedisin tuaj ju ndihmon të përballoni gjithçka me qetësi dhe të keni rezultate më të mira në atë që bëni.

Bricjapi


Të gjithë rreth jush do të kenë humor të keq dhe do të ndjeni se mund të bëni gjithçka. Sado ironike që të tingëllojë, ditët në vijim do të jenë të mrekullueshme me njerëzit përreth jush që vlerësojnë ndihmën që ofroni. Ju do të jeni personi tek i cili do të vijnë të gjithë për këshilla, të cilat do të mund t’i jepni pa mundim dhe me shumë efektshmëri.

Cilat shenja të horoskopit nuk do të kalojnë shumë mirë?

Demi


Kjo javë do të jetë e vështirë, pasi ndiheni të presionuar dhe të lodhur pa masë, pasi të gjithë ju drejtohen për ndihmë, këshilla dhe ankesa. Në fakt, për shkak se po merreni me problemet e të tjerëve, nuk mund të përqendroheni te vetja dhe kjo ju lodh edhe më shumë.

Akrepi

Lëvizni paksa në mënyrë agresive këtë javë, edhe pse mendoni se po bëni atë që duhet për t’i bërë gjërat të ecin pa probleme. Sidoqoftë, ata që ju rrethojnë besojnë se po bëheni arrogantë. Tendencat e lidershipit nuk ju shkojnë mirë. Është më mirë t’i lini mënjanë, të paktën këtë javë pasi nuk i pëlqejnë askujt (përveç jush).

Ujori

Edhe pse fillimi i javës duket i relaksuar, nga mesi e në vazhdim drama rritet. Ajo që gjithmonë përpiqeni të shmangni ndodh. Tensionet, ankimet, zvarritjet mbizotërojnë me ju që jeni të duruar, por përfundimisht hiqni dorë pasi kuptoni se nuk ka kuptim të luftoni më.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.