Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Si e cilesoni veten !?

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
Jeni nji person me fat ne dashuri apo i zhgenjyer.................
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ledia

ShKoDrAnE.4.Ever
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2017
Mesazhe
2,707
Pëlqime
6,966
Pikë
113
Te dyja bashke. Najher me duket vetja me fat. Najher zhgenjehem
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
ndaje o me fat o e zhgenjyer.......
personalisht Jam i zhgenjyer nja 2 here
po kam zhgenjy me dhejtra here :D
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.Ever
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2017
Mesazhe
2,707
Pëlqime
6,966
Pikë
113
Po kjo eshte jeta . Her na duket vetja me fat . Her zhgenjehemi .
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
Frank kjo Hahet dhe pihet me raste por kur zhgenjehesh....... te duket se ke pire helm gjate gjithe kohes
 

Elaa

!
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
1,315
Pëlqime
1,502
Pikë
113
nje fjal qe jam dakord me ty like it!

tema shum me fat
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
Nga grimmcat e vogla behet carja e madhe e zemre
E une sdo tja lejoj me vetes ose partneres qe te lindin grimca te vogla.....
Sepse kam frike nga carja e madhe
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
Une per te mire e njoh veten - tha xhaxhi Lipi :p
 

Elaa

!
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
1,315
Pëlqime
1,502
Pikë
113
kur ka dashuri ska pse te ket carje te medhaja mjafton qe nje te hap rruge , e te sqarohet kur situata te jet me e qet.
 

Elaa

!
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
1,315
Pëlqime
1,502
Pikë
113
Pytja me e sakt do ishte. Te jesh me fat cdo te thot?
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
Do te thote te kesh fat :p
 

Elaa

!
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
1,315
Pëlqime
1,502
Pikë
113
Do te thote te kesh fat :p
mrcool mistrec qe je , por te kam xhan perher.
Fat per mua do te thot, te zgjohem ne mengjes te shoh diellin,qe shkelqen.
Te flas me familjaret e mi, e te di qe jan mire. Te ndjek pasionin tim e te kem mbeshtetjen e njerezve qe dua.
 

Elaa

!
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
1,315
Pëlqime
1,502
Pikë
113
cfare te ben ty te jesh me fat ose ta quash veten te till?
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
E kush e tha qe une e quaj veten me fat....
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top