• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si e cilesoni veten !?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Good girl..

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,459
Ok se shaka bera dhe une(mqs u kthyem serioza )😝 rishkruaje dhe nje here me germa kapitale se ste nderhyj me😝
Ku e pe seriozitetin amon, nuk behem naiher serioz ke forumi e prandaj nuk gjeta kurre nuse ketu se asnjehere nuk me marri serio e sikur te dua. :p

Reactions: Iva

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Ok se shaka bera dhe une(mqs u kthyem serioza )😝 rishkruaje dhe nje here me germa kapitale se ste nderhyj me😝
Po pra po
Ti ia preve hovin mi🔇🤦‍♀️😣😣
Tashi nuk shkruan më për tmë rënë në sy..
Ti iva je bo një në dy ( me oferte. Ti dhe maybe) e trullosni me birrat e juaja:p
Mua më rroftë " good girli"😞😝🤣

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,459
Po pra po
Ti ia preve hovin mi🔇🤦‍♀️😣😣
Tashi nuk shkruan më për tmë rënë në sy..
Ti iva je bo një në dy ( me oferte. Ti dhe maybe) e trullosni me birrat e juaja:p
Mua më rroftë " good girli"😞😝🤣
3 telefona kam nderruar duke shkruar ketu e kurre nuk te rashe ne sy, sjam as i vogel, jam sa i gamor ndaj cuditem si nuk me pa iher. :p

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
3 telefona kam nderruar duke shkruar ketu e kurre nuk te rashe ne sy, sjam as i vogel, jam sa i gamor ndaj cuditem si nuk me pa iher. :p
Prita @Iva n tmë hapte sytë 🤦‍♀️
Tani që bëhem xheloze kur flirtojnë me ty mu hapën sytë👀
😂

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Na mi na
Se po i mbyll sytë prapë veç ti mos ik😐