Si e cilesoni veten !?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,085
She, do te them gjithe javen qe mos te duket se te genjeva meqe o 1 Prilli... :p
Mos e genje gocen ore zuzar se do digjet nga dashnia si letra e cigares. Lol
Po tani po behesh dhe ti don zhuan me iven me Zanen e me dorinen. Ncncnc lol
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,797
Mos e genje gocen ore zuzar se do digjet nga dashnia si letra e cigares. Lol
Po tani po behesh dhe ti don zhuan me iven me Zanen e me dorinen. Ncncnc lol
Une qe bej shaka ne shesh te burrave jam i pademshem, ata qe futen neper prv jane rrezik mor. :p
 

Weda

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
2,681
Mosha
22
Nje njeri me shum fat...qe e gjithmon e qeshur edhee dashur edhe me shum vuaj 😢😢
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,090
Kam heq dore nga dashuria me germa.... jo qe nik jam ne gjendje ta vazhdoj
Po qekur mka thane dikush....
O vin te mbeti zemra neper servera
Mendova pak dhe.....
Ai person kishte te drejte!!!!
 

Dibrani

Lamtumire
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,741
Location
Tiranë
Kam heq dore nga dashuria me germa.... jo qe nik jam ne gjendje ta vazhdoj
Po qekur mka thane dikush....
O vin te mbeti zemra neper servera
Mendova pak dhe.....
Ai person kishte te drejte!!!!
Ai ka te drejt por ti ske nevoj per keshilla! Nese ke vuajtur, duhet te kesh marr mesim! E jo te rrish e duke degjuar te tjeret perderisa ke vuajtur. Une psh jam zhgenjyer iher, por e marr si mesim dhe jam me i pergatitur. Sa per keshilla s'kam nevoj sepse eshte vet jeta ajo qe te meson dhe te keshillon.
Ps: merre me sportivitet dhe mos u trego i dobet ne sy te tjereve se eshte turp. :)
 
Top