• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si e cilesoni veten !?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,979
Location
Tiranë
Me fat
Sapo më shprehu dashurinë e tij @iMp4Ct 😋😂
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
She, do te them gjithe javen qe mos te duket se te genjeva meqe o 1 Prilli... :p
Mos e genje gocen ore zuzar se do digjet nga dashnia si letra e cigares. Lol
Po tani po behesh dhe ti don zhuan me iven me Zanen e me dorinen. Ncncnc lol
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,706
Mos e genje gocen ore zuzar se do digjet nga dashnia si letra e cigares. Lol
Po tani po behesh dhe ti don zhuan me iven me Zanen e me dorinen. Ncncnc lol
Une qe bej shaka ne shesh te burrave jam i pademshem, ata qe futen neper prv jane rrezik mor. :p
 

Weda

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,245
Mosha
22
Nje njeri me shum fat...qe e gjithmon e qeshur edhee dashur edhe me shum vuaj 😢😢
 
Top