• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si e cilesoni veten !?

Jaguar

Queen of Sins
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Mesazhe
484
E cilsoj veten shum te mir, me teper sec duhet. Nuk ve asnjerin para vetes.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,097
.jeta gjthmone te jep nji mundesi td dyte ajo quhet

E NESERMJA
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,641
Mosha
24
Miss badoo 2017
 

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,959
Location
Struge
Me kane thene qe jam i mire, por do e kene patur me te futme. :p
 
Top