Si e cilesoni veten !?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
6,432
Jam tu mendu seriozisht me tgjujt per vete meqe mogli ska mbush moshen..e une aq i rrafem jam sa mkan ra dhe leshte :p
????????lotttt tka bo mogli si vetja mer
Rrezik je gati ka shkon me i mbjell?
 
Top