• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Si e cilesoni veten !?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,156
Nuk "guxoj" ta cilsoj veten.
Pasi une njihem me te cdo dite.
Dhe cdo dite me suprizon. :) Kjo e fundit per mua eshte nje cilsim pozitiv per veten .
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,447
Mosha
26
Location
Tiranë
Balzakiane:

“...Në jetë janë me bollëk meshkujt, por mungojnë burrat...”. 👌😊
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,447
Mosha
26
Location
Tiranë
Zhulse të ëmbël 😂
 
Reactions: Iva
Top