Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e keni përjetuar ndarjen e parë?

Jam merzitur aq shume sa nuk e ke idene... Akoma i kam para syve mesazhet qe me thoshte "Do hidhem nga ura e drunit po s'me dhe nje shans tjeter"... Nje Zot e di cfare kam heq, aq sa u detyrova te mbush Drinin plot me komardare qe ti shpetoj jeten..
 
Ndarja e ime e pare ishte platonike,ai ishte me i madh ne moshe,sme shifte me syrin e nje lidhje,as qe i shkonte mendja qe une e pelqeja.
Kur mesova qe u fejua u ndjeva shume keq ca dite.
Kur e kujtoj tani me duket nje pafajsi e pafajshme deri ne detaje. ahhahahahaha.
 
Se kom rr.......t hic aq isht e thene,dhe ishte fai i tij jo imi keshtu qe i thash ik pirvu e se ktheva koken me pas.
 
@Alexandra ncuq e ke gabim,ska lidhje aq jena dasht mo saaaaaaa, por kur dicka nuk shkon mire e me prek ne tela,,,
Ne te smsssssssssss te shkoj.
 
Hmmmmm mund te mos ta besoni poe unee tani po e vuaj. Ndarjen nga dashuria e vertete.........

Pfffffffffff. :(
 
ndarja erdhi nga une me qe Isha merzit me te 5 vite me personin e njejt Isha akoma e vogel dhe nje dite njoha nje cun tjeter atij i thash bye bye sme inteteson me, pastaj filloj te qyrravitej ne telefon jo kshu jo ashtu.
Kurr pas ca kohe mu merzit dashnori i ri, e thras ate te vjetrin ti them se kisha gabu, ai me thot jam feju hahahahah v l me zor kish prit te me heq qafe.
kshu qe ne te sms e pafsha.
nuk kam vujt per asnje mashkull sepse mashkulli eshte si Autobusi gjithmon vje tjetri.
 
Sa oer temen.... ehhh shume kohe me para.... ka mdodh..... dhe smaj mend ceahte e drejta
 
Kam qarë me thënë të drejtën ;);).
Rrija,rrija ii shihja profilin e qaja.
Kam qëndruar gati 3muaj në atë gjendje,me pas fillova të kujdesesha për veten.
Po skam prer damar,të pij ilace apo të vritem ;);).
Nuk degradoj veten gjer ne ate menyre :D.
Kur e kujtoj qesh.
Sthone kot do qeshesh me gjerat që deri dje ke qarë.
 
Na ndau vete jeta /fati , nuk ishte zgjedhja e Jone .

Qysh e perjetova?! Pranova realitetin dhe e ktheva dhimbjen ne force. Pastaj te tjerat ja lashe vete kohes .
 
Lere cma kujtoni, i hyra alkoolit, kumarit dhe nuk po pushoja duke nderru dashnoret.. Komplet ne gjendje trans kam qene. :D
 
Qava ca ditë.dhe aq e pati?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.