Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e pershkruani karakterin e anetarit mesiper

Haribo

...
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2021
Mesazhe
5,906
Shummm i kendshem plot miirsi pozitivitet perher me fal ngrohtsi dhe me ben te ndihem mire,ka shum humor,amn duhen shum me fol per te thjesht une e kam shum xhan🤗🤗🤗🤗
 

Whiskey

Ludugnum
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2021
Mesazhe
4,326
Shummm i kendshem plot miirsi pozitivitet perher me fal ngrohtsi dhe me ben te ndihem mire,ka shum humor,amn duhen shum me fol per te thjesht une e kam shum xhan🤗🤗🤗🤗
Thnx bebo. 🥰🥰🥰
Kidoooo me knaq me menyren shi flet eve si sillet . 🤗🤗😘😘
 

Rrelse

🍁🍂🍃zikaltër🍃🍂🍁
Kontributor/e
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
41,480
I fortë
 

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
27,189
Shpirti motres kjo 🥰🥰
 

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
27,189
Njeri me shume vlera 😘
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr