• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PΓ‹RSHΓ‹NDETJE VIZITOR!

    NΓ«se ju shfaqet ky mesazh do tΓ« thotΓ« se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tΓ« shihni pjesΓ«n me tΓ« madhe tΓ« seksioneve dhe diskutimeve tΓ« forumit, por akoma nuk gΓ«zoni tΓ« drejten pΓ«r tΓ« marrΓ« pjesΓ« nΓ« to dhe nΓ« avantazhet e tΓ« qΓ«nurit anΓ«tar i kΓ«tij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qΓ« tΓ« dΓ«rgoni postime dhe mesazhe nΓ« Forumin Netedy.com.

Si jeni veshur sot?

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,178
Likes
2,353
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚e di nga kuptohesh qe je ti ke nxjerr dhe foton tj qe ke nje shenj ke kofsha majt kush tka nxiii o belaaa πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ . kofshat e skuqme nga dielli ty me kryp jarebiii 😘😘😘

ps:thoni po deshet skm fmi shife jm kam cu belas πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚pse ma ke ul cunin siper tavolines mojjj se do m bie fmija me kok 😬😬😠😠😠