Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Si mendoni? A eshte me mire ta kesh te dashuren memece?

Status
Not open for further replies.

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
316
Pëlqime
657
Pikë
93
Mosha
38
Location
Albania
Website
chatoshqip.com
Kete budallallekun qe ke shkruar si ta marin me per bullizem apo tallje trapi me ata persona qe mund ta kene kete problem?
Sinqerisht habitem me disa tema qe gjejne guximin disa tipa te hapin per te shtyre kohe (mesa duket).
Asnje shenje respekti per personat me aftesi te kufizuar?
Moderatoret cfare roli luajne ketu? Kuptoni cfare lexoni/shkruani apo mendoni se gjithcka ne jete eshte nje shaka?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,585
Pëlqime
8,734
Pikë
113
Atehere....dashuria nuk eshte nje rrufe qe te godet ne koke.Eshte nje ndjenje qe kultivohet,dhe qe te kultivohet duhet te rrish me nje njeri,te kalosh kohe, te komunikosh.Nese ti ne kte moment qe flasim nuk e di gjuhen e tyre,si mund te dashurohesh?
Ta them une, kalon memeci ne rruge me motorr, kjo e shef, sa heq kokoren memeci, i iken llapa mren, behet memece dhe kjo dhe e mbushin lagjen me memec junior.

Une besoj ne dashurine me shikim te pare, por nuk i nenshtrohem, sepse mund te dale ndonje memec e te te vije colpo di fulmine dashuria, po ku e di ti qe si memec nuk eshte transexual, tranvestit etj ?
Me pak fjale me t sigurt jemi n forum 😝
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,585
Pëlqime
8,734
Pikë
113
Sinqerisht habitem me disa tema qe gjejne guximin disa tipa te hapin per te shtyre kohe (mesa duket).
Asnje shenje respekti per personat me aftesi te kufizuar?
Moderatoret cfare roli luajne ketu? Kuptoni cfare lexoni/shkruani apo mendoni se gjithcka ne jete eshte nje shaka?
File mund te ket hall tjetri e do opinion te shoqerise, ska ndonje gje. Shume mendjehapur si teme.
 

SEO

s.
Banned
Regjistruar më
Feb 24, 2018
Mesazhe
112
Pëlqime
237
Pikë
43
Tema mbyllet dhe anetari mer vrejte per bullizem ndaj personave me aftesi te kufizuara.

Kur doni te hapni tema te tilla aq delikate, si fillim nuk mund te citosh gjinine ne rastin ndaj femres sepse ofeze e dyfishte mbi kete fenomen.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top