Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si Mendoni Ju...!Cili Shtet ka femra me te bukura ?

Shqiperia nuk bohet fjale :)
 
Kosova :p
 
Last edited:
Miss edhe Kosova se harrova
 
Po pra e di qe nuk harron
 
Ka femra te bukura sa te doni !! Ka lloj lloj racash :D !!!
 
me antropologji, thuhet qe jane femrat balkanase, latine.une preferoj Costa Ricanet dhe Portugezet, per te kthyer koken kur eshte terheqese votoj Ruset :)
p.s : me c'kam pare deri me sot flas :)
 
Mendoj se jemi rrace e bukur...te na pish ne kupe...turqit nuk jane keq...
 
Jam me ty dorina
 
Dorina per standart gjatesie jemi per t'u pire ne kupe?? Apo per mixim rracash nder vite lol
 
Dorina per standart gjatesie jemi per t'u pire ne kupe?? Apo per mixim rracash nder vite lol
mbro mendimint tend miiii
une i meshoj timit looool
 
Sipas një votimi online është krijuar një listë e shteteve që kanë femrat më të bukura.


1) Filipinet janë të renditura të parat me më së shumti fitore në “The Big Four International Beauty Pageants”


2) Mbretëritë e Bashkuara janë në krye me modelët dhe producentët më të famshëm në botë


3) Australia renditet e 3-ta dhe për pasionin ndaj modës dhe mënyrës se si duken


4) SHBA, ndoshta për shkak të teknologjisë tanimë edhe dinë se si të kujdesen për veten e tyre në mënyrën më të mirë të mundshme


5) Fjala më e mirë që mund ti përshkruan Italianët është “klasik”


6) Rusia është shtëpia e femrave më të bukura në botë!


7) Shteti i Danimarkës njihet për femrat bjonde, të holla dhe të gjata


8) Femrat që kujdesen gjatë gjithë kohës për tu dukur të bukura, vijnë nga Ukraina


9) Brazili veç faktit që njihet si vend i futbollit, njihet edhe për femrat që janë shumë të bukura


10) Ndërsa Suedia është thuajse djepi i femrave më të bukura në botë.

Une jam per shqiptaret ku futen dhe kosovaret kemi femrat me te bukura ne bote
 
Akoma se keni gjet kush jan ma te bukura
 
Gabim eshte mendimin nuk ka me bote femra te keqija , cdo shtet si ne ballkan si ne europ ashtu edhe ne ameriken se harrova edhe azine ne cdo shtet ka femra te bukura kultura dhe respekti te bejn te bukur jo paraqitja ,,,,,,
 
Shqiperia I ka shum te bukura,por sdijn te lyhen ose te vishen.
Skandalizohen AQ shum saqe duket sikur je ncirk.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.