• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si mendoni ju personalisht për Tradhtin? 🤔

Opium

-
Stafi i forumit
Moderator/e
Mesazhe
2,648
Mos I demoralizo kaq shume mi :p
E njejta gje vlen edhe per femrat oj ti ! Por varet si reagojne partneret... dikush iken, dikush ska b me ik dhe rrin, dikush tjeter i nxjerr vertebrat e shtylles kurizore me gjithe ezofag... Tashi ngelet puna ke zgjedhja qe bejme :)

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
251
Ateher: un skam tradhtuar kurr.. Dhe ashtu di x vete q sme kan tradhtuar.. Jam femer qe vdes t fertoj..😂 .. Por jo kur dashuroj.. Jam krejtesisht e dedikuar ciftit. Sipas meje kur tradhtohet esht faji cik te dyve.. Por personi q tradhton partnerin e quaj kafsh ... Se dhe kafshet jan t aft t mbajn lidhje monogame... Nqs mua sme plq ose m esht merzit partneri ose sdua m ate lidhje ... Jam e lir t largohem.Jemi njerez t lire dhe sigurisht nuk na burgos cdo grad q mund t kemi n lidhje me partnerin... Esht e thjesht te shkosh me ke te doj qefi dhe n dark t kthehesh te partneri... Duke mbajt dhe dashnor/e dhe gru/burr. Duhet kurajo.... Mirrni kurajo... Dhe vecohunu nga kafshet se vetem nje jet kemi...😢

Opium

-
Stafi i forumit
Moderator/e
Mesazhe
2,648
Ateher: un skam tradhtuar kurr.. Dhe ashtu di x vete q sme kan tradhtuar.. Jam femer qe vdes t fertoj..😂 .. Por jo kur dashuroj.. Jam krejtesisht e dedikuar ciftit. Sipas meje kur tradhtohet esht faji cik te dyve.. Por personi q tradhton partnerin e quaj kafsh ... Se dhe kafshet jan t aft t mbajn lidhje monogame... Nqs mua sme plq ose m esht merzit partneri ose sdua m ate lidhje ... Jam e lir t largohem.Jemi njerez t lire dhe sigurisht nuk na burgos cdo grad q mund t kemi n lidhje me partnerin... Esht e thjesht te shkosh me ke te doj qefi dhe n dark t kthehesh te partneri... Duke mbajt dhe dashnor/e dhe gru/burr. Duhet kurajo.... Mirrni kurajo... Dhe vecohunu nga kafshet se vetem nje jet kemi...😢
Une e mbaj veten per shtaze por nuk tradhtoj shume lol

Th3-King

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
2,232
O ju femrat doni dajak qe tju vijnr mendet ne koke. Sado mire te sillesh me ju ma keq beni....

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
251
O ju femrat doni dajak qe tju vijnr mendet ne koke. Sado mire te sillesh me ju ma keq beni....
Ske pse e merr me gjith gjinin... Nje femer qe te tradhton dmth nuk te do! Troc! Mos te hapim tema qe permbajn dhum... Se rinija do mesuar.. !

Th3-King

VIP i Forumit
Mesazhe
2,232
Po pra dhe une po e mesoj.

Cuna.. duajeni nji femer
Cuna.. respektojeni nji femer
Cuna.. mos tradhetoni nji femer si do nditeshit ju nese ajo ju a bente juve 1 gje te tille kthejenj thiken nga vetja
Cunaa.. mos lejoni tu a marre e dashura respektin per debulese..
CUNA... THYEJANI BRINJET NJI FEMRE NESE JU A BEN JUVE KETO GJERA QE UNE JU THASHE MOS JA U BENI.....

Th3-King

VIP i Forumit
Mesazhe
2,232
Ske pse e merr me gjith gjinin... Nje femer qe te tradhton dmth nuk te do! Troc! Mos te hapim tema qe permbajn dhum... Se rinija do mesuar.. !
Femra qe lidhet me mua do te thoje qe me do..
Se ti hahen kumbullat dhe i mpihen dhembet me vone....