Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e konceptoni tradhëtinë?

Si e konceptoni tradhetine?

  • Normale

    Votimi: 0 0.0%
  • Gabim

    Votimi: 2 16.7%
  • Aventure

    Votimi: 1 8.3%
  • E domosdoshme

    Votimi: 0 0.0%
  • E pafalshme

    Votimi: 7 58.3%
  • Deshperim

    Votimi: 0 0.0%
  • Hakmarrje

    Votimi: 0 0.0%
  • Tjetër (po e shkruaj mëposhtë)

    Votimi: 2 16.7%

  • Gjithsej votues
    12
Mos I demoralizo kaq shume mi :p
E njejta gje vlen edhe per femrat oj ti ! Por varet si reagojne partneret... dikush iken, dikush ska b me ik dhe rrin, dikush tjeter i nxjerr vertebrat e shtylles kurizore me gjithe ezofag... Tashi ngelet puna ke zgjedhja qe bejme :)
 
@Opium mos harro dhe thyerjen e brinjeve me gjithe klavikulat
 
Ateher: un skam tradhtuar kurr.. Dhe ashtu di x vete q sme kan tradhtuar.. Jam femer qe vdes t fertoj..? .. Por jo kur dashuroj.. Jam krejtesisht e dedikuar ciftit. Sipas meje kur tradhtohet esht faji cik te dyve.. Por personi q tradhton partnerin e quaj kafsh ... Se dhe kafshet jan t aft t mbajn lidhje monogame... Nqs mua sme plq ose m esht merzit partneri ose sdua m ate lidhje ... Jam e lir t largohem.Jemi njerez t lire dhe sigurisht nuk na burgos cdo grad q mund t kemi n lidhje me partnerin... Esht e thjesht te shkosh me ke te doj qefi dhe n dark t kthehesh te partneri... Duke mbajt dhe dashnor/e dhe gru/burr. Duhet kurajo.... Mirrni kurajo... Dhe vecohunu nga kafshet se vetem nje jet kemi...?
 
Ateher: un skam tradhtuar kurr.. Dhe ashtu di x vete q sme kan tradhtuar.. Jam femer qe vdes t fertoj..? .. Por jo kur dashuroj.. Jam krejtesisht e dedikuar ciftit. Sipas meje kur tradhtohet esht faji cik te dyve.. Por personi q tradhton partnerin e quaj kafsh ... Se dhe kafshet jan t aft t mbajn lidhje monogame... Nqs mua sme plq ose m esht merzit partneri ose sdua m ate lidhje ... Jam e lir t largohem.Jemi njerez t lire dhe sigurisht nuk na burgos cdo grad q mund t kemi n lidhje me partnerin... Esht e thjesht te shkosh me ke te doj qefi dhe n dark t kthehesh te partneri... Duke mbajt dhe dashnor/e dhe gru/burr. Duhet kurajo.... Mirrni kurajo... Dhe vecohunu nga kafshet se vetem nje jet kemi...?

Une e mbaj veten per shtaze por nuk tradhtoj shume lol
 
O ju femrat doni dajak qe tju vijnr mendet ne koke. Sado mire te sillesh me ju ma keq beni....
 
O ju femrat doni dajak qe tju vijnr mendet ne koke. Sado mire te sillesh me ju ma keq beni....
Ske pse e merr me gjith gjinin... Nje femer qe te tradhton dmth nuk te do! Troc! Mos te hapim tema qe permbajn dhum... Se rinija do mesuar.. !
 
Po pra dhe une po e mesoj.

Cuna.. duajeni nji femer
Cuna.. respektojeni nji femer
Cuna.. mos tradhetoni nji femer si do nditeshit ju nese ajo ju a bente juve 1 gje te tille kthejenj thiken nga vetja
Cunaa.. mos lejoni tu a marre e dashura respektin per debulese..
CUNA... THYEJANI BRINJET NJI FEMRE NESE JU A BEN JUVE KETO GJERA QE UNE JU THASHE MOS JA U BENI.....
 
Ske pse e merr me gjith gjinin... Nje femer qe te tradhton dmth nuk te do! Troc! Mos te hapim tema qe permbajn dhum... Se rinija do mesuar.. !

Femra qe lidhet me mua do te thoje qe me do..
Se ti hahen kumbullat dhe i mpihen dhembet me vone....
 
Kur lexoj ca komente ktu gjynaf tii thuash kafshësh kafsh.
Mashkulli eshte qen e kalu qenit,kur jane tradhetuar femra si Cardi B,Iggy Azalea,Chloe Kardashian etj etj ne tjerat nuk llogaritemi.
Nje njeri ii semur psikik me llogjik te dobet e me nenvlersim te ulet per veten e ben dicka te till.
Nëse nuk ndjen per tjetren,nuk tpelqen ma mir ndahu sesa tbosh gjeste te tilla.
Kur te radhetojne e humbet besimin tek gjinia tjeter,te ulet vetvlersimi dhe fillon te kalosh në gjendje depresioni.
Gjithsesi uroj që tradhetia te mos lind në asnje cift pasi nuk esht gje e mire.
Me kane tradhetuar skam bere asgje, thjesht jam larguar;);).
Kam qar jam ndjer keq per nje far kohe por e kam rimarr veten sërish.
 
Kur lexoj ca komente ktu gjynaf tii thuash kafshësh kafsh.
Mashkulli eshte qen e kalu qenit,kur jane tradhetuar femra si Cardi B,Iggy Azalea,Chloe Kardashian etj etj ne tjerat nuk llogaritemi.
Nje njeri ii semur psikik me llogjik te dobet e me nenvlersim te ulet per veten e ben dicka te till.
Nëse nuk ndjen per tjetren,nuk tpelqen ma mir ndahu sesa tbosh gjeste te tilla.
Kur te radhetojne e humbet besimin tek gjinia tjeter,te ulet vetvlersimi dhe fillon te kalosh në gjendje depresioni.
Gjithsesi uroj që tradhetia te mos lind në asnje cift pasi nuk esht gje e mire.
Me kane tradhetuar skam bere asgje, thjesht jam larguar;);).
Kam qar jam ndjer keq per nje far kohe por e kam rimarr veten sërish.
Me fal por ca kane me shume se ty iggy azalea cardi b dhe chloe?? Pervec fames?
 
Ktu ne forum ka femra qe per bukuri kto treja qe permende siper nuk u afrohen as te maja e thoit
 
Tradhtia tashme.o kthy ceshtje Trendy kshuqe ska me asgje qe te habise :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.