• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si Mendoni kush jane Shkaktaret qe Shqiperia me ritme te ngadalta po shkon drejt Be

Si MEndoni KUsh JAne SHkaktaret qe Shqiperia me ritme te ngadalta po shkon drejt Be

 • Keqqeverisja

  Votes: 2 100.0%
 • Krimi

  Votes: 0 0.0%
 • Trafiku

  Votes: 0 0.0%
 • Apo dicka tjeteter

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  2

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,117
KeqQeverisja
Krimi
trafiku
apo ndonji shkak tjeter
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Artiina

Heshtja flet sa 1000 fjal
PRINCESS
Mesazhe
3,210
Mosha
21
Keqqeverisja more na murren nqaf jo be po as xhenhem skena me shku
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,117
Top