• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si ndiheni sot?

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,628
Mosha
24

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,783
Location
Tiranë
Si paciente mo
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,783
Location
Tiranë
Të shkuara dhe ty xhan :)
 

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,102
Mosha
35
Location
Prague
Super i lodhur :(
 
S

Shejtone

Guest
Sot ndjehem shum keq sepse 1 vajze 18 vjecare humbi jeten ne nje aksident kur e pash me syt e mi djehem shim keq
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,783
Location
Tiranë
“... Asgjë nuk djeg si i ftohti...”.
 

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Mesazhe
1,643
Superb feeling great Xmas coulnt come any sooner ☕🚬
 
Status
Not open for further replies.
Top