• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si ndiheni sot?

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,043
Location
Tiranë
E mërzitur sonte
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,043
Location
Tiranë
Si pagjumë
Sëmurë🙃
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,434
Location
USA
yes babe, i am waiting for u te dalim e ti cpojme gomat makinave t policis ne bronx lol

Hahahahhahahahhahah ti sje mire definitivisht 🤣 te cpofsha trut e kokes o zot, hey im down for that ...vetem me nje kush! Do e besh ti burgun, i bet you wouldnt last a day..they would eat you alive 😝
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Hahahahhahahahhahah ti sje mire definitivisht 🤣 te cpofsha trut e kokes o zot, hey im down for that ...vetem me nje kush! Do e besh ti burgun, i bet you wouldnt last a day..they would eat you alive 😝
i love you babe but u r wrong as usual :p
blank checks open doors including metal doors with bars lol
 
Status
Not open for further replies.
Top