Si ndiheni sot?

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Mesazhe
7,316
Kjo dite eshte simbolika e zgjimit,edhe rikujteses per te gjithe ata qe duan te shohin,njohin,pranojne te cmuaren. :)

Me kujton veten e dikurshme te nje capkeni qe ish nder te parat Shen Valentina qe festoja ,por i hapur si nje liber qe funksionoja per dike. :)

Ekzakt funksiononte teoria e atij qe thosh
fut doren ne nje furre te nxehte e sec te duken ore
e kap kemben e nje femre,e ora do te duket cast. :)

E pamundur ne rrethana te zgjidhja me shume kohe te merrje,edhe e pamundur ta frenoja ate qe akrepat leviznin shpejt. :)

Si besnik i ideve e deshirave te mia pa fol mendoja se vitet do ti emertoj te tilla. :)
Teksa u plasa ne njeren nga kozmetikat ne qytetin e Elbasanit e zgjodha nje parfum dhurate e me dy karafila lule natyral,mbaj mend qe me ngjeshi nje cmim super te larte shitesja . :D
Tha me mend qe s'ka ze e goje te flase sot,e sot ish dita e saj,po aq sa e imja (jone).

Kur i dhurova mbaj mend faqkat e kuqe ,edhe jo brohoritje gezimi,por me nje ritem te ngadalte afrimi nje nga ato perqafimet e shtrenguara te fuqishme u derdh mbi mua,e teksa degjoja faleminderit ,njekohesisht degjoja percjellje loti qe nuk e pashe teksa doli.

Une keshtu kam dashuruar! :)

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Çomi

Don't Worry Be Happy😋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,757
Si pergjumesh po ndihem, por kam frik te fle se shoh endra me merimanga e minj.😭