• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si po ju duket 2019 ?

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
41
Mosha
21
Ma hoqën optimizmin vrasjet e shumta që ndodhën këto ditët e para.Kam frikë se do jetë një vit shumë i vështirë në vazhdim
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Mbetet per tu pare..........
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,564
Location
Tiranë
Po spate Deshire asgje nuk Ndodh, kete po me thua Dorina ? :)
Dëshirë, vullnet dhe çështje fati @miku
Sje dakord?. Unë kshu e konceptoj.

Ps: edit..
Unë mund të dua të bëhem mbretëreshë por sbëhem dot.
Çështje fati kjo.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
Heuuuu paskan cel nga ty kafsh 😂😂😂
Keputi disa e hudhi knej.
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,564
Location
Tiranë
Ma hoqën optimizmin vrasjet e shumta që ndodhën këto ditët e para.Kam frikë se do jetë një vit shumë i vështirë në vazhdim
Where are u?
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Deri tani 6 mujorsh i i pare Pfffffffffff
ishalla i dyti eshte me i mire
se po sqe as i dyti shkova ne 2020 nga inati
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,564
Location
Tiranë
Do hajmë llokumet e mayadës të paktën 😝
 
Top