• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Si punohet me kete program

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
426
Mosha
31
Location
Shifna N'kujtime
Pash dikujt nje Mizodroid apps qe flisje me te gjithe boten...di njeri si aktivizohet ?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
U

Universal

Guest
Ke disa video ne youtube, ku tregon si funksion.. po nuk e besoj te funksionoje me gjithe boten.
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
426
Mosha
31
Location
Shifna N'kujtime
O plak une kam pa dikujt kete u kam rene numrave te ameriles...belgjikes...greqise te gjith numrat i merte...ky kishte pagujt 20 mij lek te vjetra dhe e kishye pa limit i kish dhene ai user name e pasword...ke ti ndonje user name e pasword registered ?
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
626
Location
Zürich
O plak une kam pa dikujt kete u kam rene numrave te ameriles...belgjikes...greqise te gjith numrat i merte...ky kishte pagujt 20 mij lek te vjetra dhe e kishye pa limit i kish dhene ai user name e pasword...ke ti ndonje user name e pasword registered ?
Po po e di e di, pranaj me merte ai xhaja ne tel i her nga kina mrapa nga konstatinopoli 🙄🤦‍♀️
kto Programme duhet te ndalohen te perhapen se na hengren leket duke i ra kabines telefonit ne indi 🤨😏
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
426
Mosha
31
Location
Shifna N'kujtime
Sendinpz skam asnje info ndaj pyta
 
Top