Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si silleni me armiqte dhe me ata qe nuk ju duan?

Mendoj qe sja vlen te biesh ne nje grade me asnje.Ka qe sna duan ka qe na kan hale ne sy mendoj qe mjafton tju tregosh qe mos mirsia e tyre ska prishur asgje ne jeten tone.Se mendoj hakmarrjen se nuk ja vlen te harxhosh kohen me hakmarrje pasi e keqja keq sjell.
 
Sja vlen të biesh pre e askujt
Thjesht me qetesi e dashuri
 
Tralaaa laaa zari gali.
Shkurt e shqip as ma nin shoff vetem tme ec tymi jem drejte. Kush sme do Boyrum.
Armiq skom ??
 
Varet nga situata.
Të tillë kam në punë, janë të rrallë, por ka.
Kur janë në të njëjtin nivel me mua, është é lehtë, u sillem ftohtë dhe nuk punoj me ta.
Ndërsa kur janë mbi mua dhe kanë të drejtë të më urdhërojnë, i them shefit të madh që të më lëvizë nga ai vend.
Dhe shefi i kupton gjëra, e di që jo të gjithë mund të shkojnë e të përshtaten.

Kjo është e vetmja mënyrë, s'ka tjetër. Sepse në punë duhet të jesh i qetë, jo i nervozuar.
 
Si diktator qe jam, i ekzekutoj fap ?
 
“Armiqt” I maj larg ,ato qe si duroj dot dmth
Ehe pse 1 e kam inat jashtzakonisht shum,shyqyr qe sme del para
Tjerve normal sillem,se mos mplas mu?
 
Dikur kam degjuat nje shprehje qe : miqt mbaj afer ndersa armiqt akoma me afer !
Une u jap iniora fare ??
 
Une boj jeten time nuk boj gjo me kast kush sme do sme do armiqte sot jane bo shum te illet jane ato qe ne i themi miq ?
 
  • Pëlqej
Reactions: .
I rrespektoj dhe i falenderoj sepse fundja treguan veten e tyre si jane keshtu me hapen syte
 
Une se di a me kane, por une per vete nuk kam armik askend, thjeshte njerezit qe kam zemer i dua njesoj dhe pas nje zenke.
Nuk me pelqejne veprimet e tyre me raste dhe menyra si me trajtojne, ose kur duan te me poshterojne? (se nuk i lejoj jo prandaj zihem?) por qe them arsyen pse ndodh te kem debate, armiq jok??
 
thjeshte i lej ne budallikun e tyre sepse gjithnje budallait jepi te drejte se te ben pjese te budallikut te vet
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.