• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si të dobësoheni?

U

Universal

Guest
Si të dobësoheni? Ky është lëngu që ju heq 9 kg për 14 ditë, provojeni
22:04, 12/02/2018
Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diete është se nuk do ju marrë uria në asnjë moment.
Me këtë sfidë 2 javore do të jeni në gjendje të humbni deri në nëntë kilogramë duke konsumuar lëng limoni, i cili do t’ju ndihmojë të digjni yndyrën shumë shpejt dhe do të shpëtoni nga të gjitha substancat helmuese të akumuluara në organizmin tuaj!
Kjo rutinë me lëngun e limonit duhet të pihet çdo mëngjes me barkun bosh dhe duhet të prisni 45 minuta për të ngrënë mëngjes.
Të kesh një figurë ideale nuk është kaq e lehtë, por ju duhet të ndiqni këto hapa!
Në ditën e 1: Pini lëng limoni të përzier me një gotë ujë të vakët!
Në ditën e 2-të: Pini lëngun e dy limonave në dy gota ujë. Mund t’i shtoni një lugë çaji mjaltë.
Në ditën e 3-të: Pini lëngun e tre limonave në tri gota uji.
Në ditën e 4-të: Pini lëngun e katër limonave në katër gota uji.
Në ditën e 5-të: Pini lëngun e pesë limonave në pesë gota ujë.
Në ditën e 6-të: Pini lëngun e gjashtë limonave në gjashtë gota ujë.
Në ditën e 7-të: Pini lëngun e shtatë limonave në shtatë gota ujë.
Në ditën e 8: Pini lëngun e gjashtë limonave në gjashtë gota ujë.
Në ditën e 9-të: Pini lëngun e pesë limonave në pesë gota ujë.
Në ditën e 10: Pini lëng prej katër limon në katër gota uji.
Në ditën e 11-të: Pini lëngun me tre limona në tre gota uji.
Në ditën e 12-të: Pini lëngun e dy limonave në dy gota uji.
Në ditën e 13-të: Pini lëng limoni në një gotë me ujë. Ëmbëlsojeni atë me një lugë çaji mjaltë.
Në ditën 14-të: Pini lëngun e tri limonave në dhjetë gota ujë.
© SYRI.net
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
per tu dobesuar ??

Futja runnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
@Eniueda

pak bark vetem se derrase jam nga kraharori e kofshet
 

Eniueda

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
549
Mosha
21
Ahahhaha po fiks vtm.barkun bo vrap edhe ke qef me tpa pastaj :)
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
kam hall se po pate mundesine me me pa do biesh brenda ne dashuri me mua e sdua te bej te vuash
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
oj ti gruja e huj celesin e kam vete une ti ke dryn
 
Top