Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si të dobësoheni?

U

Universal

Guest
auto_lenguu1518469493.jpg
Si të dobësoheni? Ky është lëngu që ju heq 9 kg për 14 ditë, provojeni
22:04, 12/02/2018
Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diete është se nuk do ju marrë uria në asnjë moment.
Me këtë sfidë 2 javore do të jeni në gjendje të humbni deri në nëntë kilogramë duke konsumuar lëng limoni, i cili do t’ju ndihmojë të digjni yndyrën shumë shpejt dhe do të shpëtoni nga të gjitha substancat helmuese të akumuluara në organizmin tuaj!
Kjo rutinë me lëngun e limonit duhet të pihet çdo mëngjes me barkun bosh dhe duhet të prisni 45 minuta për të ngrënë mëngjes.
Të kesh një figurë ideale nuk është kaq e lehtë, por ju duhet të ndiqni këto hapa!
Në ditën e 1: Pini lëng limoni të përzier me një gotë ujë të vakët!
Në ditën e 2-të: Pini lëngun e dy limonave në dy gota ujë. Mund t’i shtoni një lugë çaji mjaltë.
Në ditën e 3-të: Pini lëngun e tre limonave në tri gota uji.
Në ditën e 4-të: Pini lëngun e katër limonave në katër gota uji.
Në ditën e 5-të: Pini lëngun e pesë limonave në pesë gota ujë.
Në ditën e 6-të: Pini lëngun e gjashtë limonave në gjashtë gota ujë.
Në ditën e 7-të: Pini lëngun e shtatë limonave në shtatë gota ujë.
Në ditën e 8: Pini lëngun e gjashtë limonave në gjashtë gota ujë.
Në ditën e 9-të: Pini lëngun e pesë limonave në pesë gota ujë.
Në ditën e 10: Pini lëng prej katër limon në katër gota uji.
Në ditën e 11-të: Pini lëngun me tre limona në tre gota uji.
Në ditën e 12-të: Pini lëngun e dy limonave në dy gota uji.
Në ditën e 13-të: Pini lëng limoni në një gotë me ujë. Ëmbëlsojeni atë me një lugë çaji mjaltë.
Në ditën 14-të: Pini lëngun e tri limonave në dhjetë gota ujë.
© SYRI.net
 
Pse nuk thu ti limontoz i gjall 14 dite rrjesht.
 
Nje recet nga mu.....pini uje ne mengjes heret cdo dit +palester
 
per tu dobesuar ??

Futja runnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 
@Eniueda

pak bark vetem se derrase jam nga kraharori e kofshet
 
Ahahhaha po fiks vtm.barkun bo vrap edhe ke qef me tpa pastaj :)
 
kam hall se po pate mundesine me me pa do biesh brenda ne dashuri me mua e sdua te bej te vuash
 
Zemra ime esht me cels mos ji kaq i sigurt...:) ????
 
oj ti gruja e huj celesin e kam vete une ti ke dryn
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.