Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Si te download video nga Youtube.

SEO

s.
Banned
Regjistruar më
Feb 24, 2018
Mesazhe
112
Pëlqime
237
Pikë
43
Kush deshiron te shkarkoje video ose kenga nga pc/telefoni juaj pa shkarkuar programe/app fare thjeshte ne keto site :

Code:
https://www.y2mate.com/en61
Code:
https://y2mate.guru/en8/
Code:
https://en.savefrom.net/1-youtube-video-downloader-4/
Code:
https://ymp4.download/en4/
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabella

-
Anetar i Stafit
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
16,013
Pëlqime
32,153
Pikë
113
Kush deshiron te shkarkoje video ose kenga nga pc/telefoni juaj pa shkarkuar programe/app fare thjeshte ne keto site :

Code:
https://www.y2mate.com/en61
Code:
https://y2mate.guru/en8/
Code:
https://en.savefrom.net/1-youtube-video-downloader-4/
Code:
https://ymp4.download/en4/
Sa kam vuajtur une ta dish ti? 😂😂😂😂😂😂
Por tash mesova.
 

Anabella

-
Anetar i Stafit
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
16,013
Pëlqime
32,153
Pikë
113
Ne mos gabohem keto jane me shume per sistemin Android qe lejon shkarkime, kshuqe ti ke Iphone nuk te bejne pune 🤣🤣
Ndaj thash lol 😂😂😂
 

Anabella

-
Anetar i Stafit
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
16,013
Pëlqime
32,153
Pikë
113
Aha tani e kam gjet klecken une😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top