• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si te editojme titullin e mesazheve private.

CIBOX

Management team
Contributor
Mesazhe
116
Description:

Allows editing conversation title even when you are the conversation recipient.

(Example of Edit button)proxy.php?image=https%3A%2F%2Fxenforo.com%2Fcommunity%2Fattachments%2Fpic001-jpg.203552%2F&hash=53f6f3bea4c0d497b117f5e621abe6ff
(Example of User group permissions)proxy.php?image=https%3A%2F%2Fxenforo.com%2Fcommunity%2Fattachments%2Fpic002-jpg.203553%2F&hash=75f5ab3576ac5ca84328c9c3501fbfce
Installation:

  1. Download -EditConversationTitle-1.0.zip and unzip it.
  2. Copy the src/addons/Andy/EditConversationTitle directory to your server.
  3. From the Admin Control Panel Install the add-on.
User group permissions:

Typically only the Administrative user group will set to Yes.
 

Attachments

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top