• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si te mbyllesh FACEBOOK pergjithmone.

U

Universal

Guest
N.q.s po humbisni kohen e vlefshme ne facebook atehere beni mire te fshini llogarine tuaj atje. OOOPS. Facebook NUK ka nje opsion te mirefillte qe te fshije te dhenat e tua personale.
Ekziston nje opsion i quajtur “Deactivate” (Caktivizo), por edhe pas ketij veprimi, ju mund te riaktivizoni llogarine ne cast.
Ky eshte nje problem, jo vetem per faktin qe cenon privatesine tuaj, por edhe sepse ju tundon te rihyni serish ne Facebook.
Pa humbur kohe, le te fillojme proceduren e clirimit tone nga Facebook. Ndiqni linkun http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account . Vendosni emailin tuaj ne kutine perkatese dhe me pas shtypni “Submit”. Brenda pak diteve llogaria juaj do te fshihet dhe ju shume shpejt do te gezoni daljet ne natyre, leximin e ndonje libri, aktivitetet sportive etj etj.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,094
Vete Nuk e perdor, por me shtyu kurioziteti te pyes duke marre shkas nga prb qe ndodhen me Fb dhe privatesine e cenuar.

E kane marre k’te vendim pas k’saj ngjarjes qe ndodhi, apo eshte kjo nje taktike e zbuluar me vete ?
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,094
Per ato gjyqet qe u bene , para ca muajsh? Qe shisnin te dhenat me dijeni, pa vene njerezit ne dijeni ?
 
Top