• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si të zgjidhni pallto për veten

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,776
Location
127.0.0.1


Nëse për diçka femrat e duan vjeshtën dhe dimrin, kjo përfundimisht është për shkak të palltove të mrekullueshme, të ngrohta dhe moderne.

Mirëpo, për të blerë pallton e cila ju përshtatet bash juve dhe ju përshtatet mrekullueshëm, patjetër duhet të respektoni dy kriteret më të rëndësishme.

Nëse shpesh vishni xhinse dhe atlete, palltoja le të jetë e modelit të rrafshët. Megjithatë, nëse jeni adhurues i elegancës, zgjidhni pallton e modelit të ngushtë, transmeton Telegrafi.Kriteri tjetër i rëndësishëm të cilin duhet ta respektoni është ndërtimi i trupit tuaj.

Femrat të cilave natyra ua ka dhuruar figurën e orës së rërës më së miri do të duken të veshura me pallto të cilat vetëm palosen, ndërsa me kollan lidhen përreth belit.

Modeli i këtillë do të theksojë shkëlqyeshëm atunë tuaj më të mirë – belin e hollë. Më shumë se cilado tjetër, do t’ju përshtatet palltoja me gjatësi deri te gjunjët.Lexoje lajmin e plote...
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,043
Location
Tiranë
Ia kam vënë syrin një palltoje por ishte goxha shtrenjtë:(
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,776
Location
127.0.0.1

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,776
Location
127.0.0.1
Hahahahahah hajde pra se ta bej dhurat un :p
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,776
Location
127.0.0.1
Top