• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
 • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si ti vendosim ngjyra emrat e anetare nepermjet extra.less

Universal

Freelance Developer Netedy
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
1,789
Likes
1,607
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Code:
color:  #14b4e3;
  font-weight: bold;
  text-shadow: 2px 0px 11px #198B00;
  background: url(http://netedy.altervista.org/img/backround21.gif);
  background-image: url(http://netedy.altervista.org/img/backround21.gif);
  background-position-x: initial;
  background-position-y: initial;
  background-size: initial;
  background-repeat-x: initial;
  background-repeat-y: initial;
  background-attachment: initial;
  background-origin: initial;
  background-clip: initial;
  background-color: initial;
font-family: 'Ubuntu', sans-serif;
Rezultati : @Ariela
backround21.gif
 

ANGELIQUE

D e e p 🖤 / Larg...
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,516
Likes
5,038
Location
The Dark side of Heaven
#2
Code:
color:  #FF6763;
  font-weight: bold;
  text-shadow: 2px 0px 11px #198B00;
  
  background-position-x: initial;
  background-position-y: initial;
  background-size: initial;
  background-repeat-x: initial;
  background-repeat-y: initial;
  background-attachment: initial;
  background-origin: initial;
  background-clip: initial;
  background-color: initial;
font-family: 'Ubuntu', sans-serif;
Rezultati : @ANGELIQUE
View attachment 27515
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Mesazhe
19,395
Likes
19,021
Age
26
Location
Tiranë
#3
color: #14b4e3;
font-weight: bold;
text-shadow: 2px 0px 11px #198B00;
background: url(http://netedy.altervista.org/img/backround21.gif);
background-image: url(http://netedy.altervista.org/img/backround21.gif);
background-position-x: initial;
background-position-y: initial;
background-size: initial;
background-repeat-x: initial;
background-repeat-y: initial;
background-attachment: initial;
background-origin: initial;
background-clip: initial;
background-color: initial;
font-family: 'Ubuntu', sans-serif;

Rezultati: @Dorina

Mua smë del :(
 

ANGELIQUE

D e e p 🖤 / Larg...
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,516
Likes
5,038
Location
The Dark side of Heaven
#4
color: #14b4e3;
font-weight: bold;
text-shadow: 2px 0px 11px #198B00;
background: url(http://netedy.altervista.org/img/backround21.gif);
background-image: url(http://netedy.altervista.org/img/backround21.gif);
background-position-x: initial;
background-position-y: initial;
background-size: initial;
background-repeat-x: initial;
background-repeat-y: initial;
background-attachment: initial;
background-origin: initial;
background-clip: initial;
background-color: initial;
font-family: 'Ubuntu', sans-serif;

Mua smë del :(
Username ke harruar 😇