Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si veproni,a eshte normale kjo?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Si mendoni miq:
A eshte e drejte apo normale te marrim lejenper cdo gje tek personi qe duam??

Sepse kam hasur femra qe kan frike te dalin ke dera shtepis pa i mor leje burrit.
Ka dhe nga ato femra qe dalin me frike se mos e mer vesh partneri qe doli,levizi,etj.

Personalisht se kuptoj kte gje:
Une mendoj se e mira eshte qe,partneret te vene ne dijeni njoni-tjetrin se ku vene. Kuptohet nuk po them per me shku market,me udh plehrat
Apo me pi kafe me komshin.
Por besoj se kjo gje ndodh sepse jan vet femrat qe tregohen te ndrydhura ne kte pjes me partnerin.
Dhe kte fakt un se mbeshtes hic.
Sepse seshte e drejte me morr leje kudo me shku,
Por ne raste te caktuara eshte mire qe ta vesh ne dijeni partnerin.
Dhe ne kte pjes ka te boj edhe ceshtja e mosbesimit mendoj. Sepse nese keni fituar besimin e njoni/tjetrit kjo pjes nuk eshte aspak problem.
Keshtu mendoj une pres mendimet tuaja.
 
Nuk esjt e drejt
1 per te dalur tek kojshi apo plehrat e market ska nevoj se shihet kjo gjo
2ama nese ke per t iku diku dhe vonohesh nrm qe do e vesh ne dijeni se ku ndodhesh e ku do shkosh ... nese ska beskm atehere eshr e kote ti rrish nga mbrapa si zagar
 
Ja qetu sje mir xhanem sado besim me pas pa lejen e burrit nuk duhet me dal un per vete hala skam veq skisha dal kurr pa pyt at ska lidhje besimi vet natyra e kerko ashtu me pyt buriin a te shkoj qetu qaty ??sen skam than
 
Ja qetu sje mir xhanem sado besim me pas pa lejen e burrit nuk duhet me dal un per vete hala skam veq skisha dal kurr pa pyt at ska lidhje besimi vet natyra e kerko ashtu me pyt buriin a te shkoj qetu qaty ??sen skam than
Her tjera mos pyt se ta kam vu GPS n shpirt ?? t gjej se ku shkon
 
Tguxojë tdali pa mpyt ?
 
@Dorina po ti a guxon te dalesh pa e pyt?
Nc nc nc o bo shm problem kjo gjo o ceshtha besimit ne mes.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.