Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si veproni,a eshte normale kjo?

Qyqa te dal per kafe me komshiun ?????????.pa dalur per kafe ta qisin nomin aq me teper ne alb pupupu fillojn shtrigat e lagjes shi rruspia ja dredh me filanin ????????????
 
@_xhelozi jo me kot e udha kte tem:
Une mund ta ve ne dijeni kur shkoj ke mami im psh.
Ose kur duhet te udhetoj diku me makine.
Lastaj ca jan kto tjerat si kafe me shoqerine apo market ncuq sepse kjo jan gjona te perditshme.
E ai mua ska lse me ve ne dijeni ler cdo hap qe udh ashtu edhe une. Thash eshte edhe ceshtja besimit ne kte mes.
 
@_xhelozi jo me kot e udha kte tem:
Une mund ta ve ne dijeni kur shkoj ke mami im psh.
Ose kur duhet te udhetoj diku me makine.
Lastaj ca jan kto tjerat si kafe me shoqerine apo market ncuq sepse kjo jan gjona te perditshme.
E ai mua ska lse me ve ne dijeni ler cdo hap qe udh ashtu edhe une. Thash eshte edhe ceshtja besimit ne kte mes.
Te kuptova shum mir
Por them nese ste jep leje ?
 
@Amara_La_Negra un kte kam si parim te pare:Sma ka ndjer ndonjiher se cfare thone bota dhe as ma ndjen. Cdo kush ka jeten e vet kto paragjykime asnjiher nuk kargohen ke shqiptaret kjo dihet tashme.
 
E rendesishme eshte qe tme ec tymi im drejte sdu me ja dit per kto budalliqe e mentalitet.
 
Pikerisht pra se tek e fundit jemi njerez kuptohemi dhe e dime vet menyren e jeteses. Po me i mor leje burrit e me udh mbeturinat?? Baaaah.
 
Te tregoj njo rast:
Kishte frike njona me i dal postieritke dera:
Apo binte zilja shtepis e kish frike ta hapte deren pa qen bjrri ne shtepi ca o kjo?
Per mua o budallik me brire mos te harrojme qe ka edhe njerez te semure nga xhelozia ne kte pjes. Ose ata qe bredhin vet tan diten e u duket se ua dredh edhe gruaja. Kur gruaja shkret tan diten ne shtepi ne hall e pune te vet e te rri me frik nga burri per cdo gje? Ncuq seshte aspak e drejte.
 
Te des un per temat e tuja te vesh ne dijeni personin qe don sosht leje oj ti lum shoqja moskovitja jone e, dashur o respekt
 
Te tregoj njo rast:
Kishte frike njona me i dal postieritke dera:
Apo binte zilja shtepis e kish frike ta hapte deren pa qen bjrri ne shtepi ca o kjo?
Per mua o budallik me brire mos te harrojme qe ka edhe njerez te semure nga xhelozia ne kte pjes. Ose ata qe bredhin vet tan diten e u duket se ua dredh edhe gruaja. Kur gruaja shkret tan diten ne shtepi ne hall e pune te vet e te rri me frik nga burri per cdo gje? Ncuq seshte aspak e drejte.
Ata njerez jan te semure mi ne jemi duke folur per njerez normal .
 
Te tregoj njo rast:
Kishte frike njona me i dal postieritke dera:
Apo binte zilja shtepis e kish frike ta hapte deren pa qen bjrri ne shtepi ca o kjo?
Per mua o budallik me brire mos te harrojme qe ka edhe njerez te semure nga xhelozia ne kte pjes. Ose ata qe bredhin vet tan diten e u duket se ua dredh edhe gruaja. Kur gruaja shkret tan diten ne shtepi ne hall e pune te vet e te rri me frik nga burri per cdo gje? Ncuq seshte aspak e drejte.
Ajo ka frik nga dajaku sps nuk e ka burr ate por buracak ... pst t vij puna deri ktu qe t ket frik per ket gjo esht e kot pfff xhelozi e shfrenuar i them
 
Po keshtu vjen zemer se ka tipa qe i bojne terrorr grus o do bosh si them un o ska,o do me pyesesh mu ler cdo gjo o ska. Duhet te kuptojme se sjemi pron e askujt rendesi ka te merremi vesh me mirkuptim.
 
Nuk po flasim per ta qujt prone po grua bashkshorte shoqe t gjitha ... pst kto qe behen nga xhelozia atehere them qe jan skizofrena sps ikin dhe me frik nnpun se mos gruaja ben dicka
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.