• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si zgjohemi në mëngjes sipas shenjës së horoskopit?

Universal

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,668
Likes
1,264
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Si zgjohemi në mëngjes sipas shenjës së horoskopit?
Në mëngjes, dikush fik alarmin për më tepër gjumë dhe një tjetër zgjohet gjithë energji dhe planifikon ditën. Çdo shenjë ka mënyrën e vet unike të zgjimit në mëngjes.

Dashi – Nuk dembelosen në krevat, por zgjohen menjëherë për t’u bërë gati.

Demi – Vendos pak muzikë ndërkohë që është ende në shtrat. Kështu, dita nis më mirë për një dem.

Binjakët – Frikësohen nga gjithë punët që i presin. Ende pa hapur sytë mirë, frikësohen për detyrat e ditës.

Gaforrja – Oh, pastërtorët! Bëjnë një dush që zgjat gjatë, shuuumë gjatë. Zakonisht këndojnë ose vendosin muzikë.

Luani – Këta zgjedhin veshjen më të mirë të mundshme. Ka raste që vonohen, por mundohen gjithmonë të zgjedhin gjënë e duhur.

Virgjëresha – Ja, të përgjegjshmit! Kontrollojnë email-in, mesazhet dhe nisin të kthejnë përgjigje menjëherë.

Peshorja – Iu shkruajnë miqve në grupin e përbashkët.

Akrepi – Asgjë! Nuk bëjnë asgjë dhe nëse kanë diçka për të bërë, mundohen ta shtyjnë sa më shumë.

Shigjetari – Komentojnë me miqtë në foto humoristike (meme).

Bricjapi – Bëjnë planet për ditën dhe organizojnë gjithë kohën e lirë.

Ujori – Shpejt e shpejt mundohet të përditësohen me lajmet më të reja.

Peshqit – Gjumashët që vetëm e fikin alarmin për të fjetur disa minuta më shumë.

Anabel
 

Universal

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,668
Likes
1,264
Age
28
Location
127.0.0.1
#2
Peshqit – Gjumashët që vetëm e fikin alarmin për të fjetur disa minuta më shumë.

Dikur e bëja shpesh lol
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,477
Likes
4,440
#4
Ponorml more jam shenje e ujir prandaj. Dhe muzike dhe uje ohohoh, like that
 

Natta

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,317
Likes
622
#5
Gaforrja – Oh, pastërtorët! Bëjnë një dush që zgjat gjatë, shuuumë gjatë. Zakonisht këndojnë ose vendosin muzikë.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,432
Likes
14,510
Age
26
Location
Tiranë
#6
Luani – Këta zgjedhin veshjen më të mirë të mundshme. Ka raste që vonohen, por mundohen gjithmonë të zgjedhin gjënë e duhur.
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,798
Likes
3,175
Location
USA
#7
Gaforres ja keni fut kot. Serpse zgjohet si e cmendur, totalisht e hutuar, nje sy hap nje sy mbyll rregullohet dhe nje zot e di si e con makina npun. :/
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
Princesha Forumit
Mesazhe
394
Likes
805
#10
Dashi – Nuk dembelosen në krevat, por zgjohen menjëherë për t’u bërë gati.
:eek: un kshtu :cool::cool:
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,347
Likes
5,817
Age
26
#11
Virgjerash ja ke fut kot:::: pa bo orgji nuk cohem une 😂😂😂😂😂