Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

"Sikur të isha djal"

Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur?
 
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur?
Heret ju ke hy halleve!!
 
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur?
Kush tka lendu ty moj piciruke tshkoj tja pres komet e duret?
 
Haahahahaha melooo sikur te ishe djal ahahahahahahha kishe hi ne burg per hashash e knaq burg kshu qe mos rri pishman :lolx:
 
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur?
Ate djalin te sjellshem te edukuar e te respektuar vetem si vella e duan gocat. Mos lexonshume romane
 
Rreshtat e fundit ishin te goditur mire. Por po te ishit djal, mendja ne nje vend do iu rrinte dhe ju, lek e pjeshka. Asgje nga keto qe thoni nuk do benit ?
 
Nuk dua te jem ndryshe.
Kur per babin dhe mamin jam lumturi e tyre i gezohem personit qe jam dhe mundohem qe te jem gjithmone lumturi per prinderit e mi♥️♥️
Ndersa vellai thote me mire te ishe cun se nuk do kisha merakun?
 
Un jam te dyja. Edhe cun edhe goc. Jam femer delikate, e brishte, e embel, me tmirat mo ?
Aty ku duhet jam ai Cuni haram i familjes, qe ngrenicik zonin, bej sherr si burrat.
Me pak fjal sme mungon mashkellelleteti ?
 
Do nxirrja muskujt?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.