Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Simeone konfirmon: Do të drejtoj Interin

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
simeone-401x243.jpg
Diego Simeone si trajner i Interit. Kjo fjali është si muzikë për veshët e tifozëve zikaltër, të cilët ëndërrojnë ta shohin “Cholon” në stolin e ekipit të tyre të zemrës. Vetë Simeone në një intervistë për mediat spanjolle, konfirmoi se në të ardhmen ai do ta drejtojë Interin.

Gjithmonë e kam thënë se një ditë do të jem trajner i Interit, por në këtë moment të jetës time po kaloj një periudhë fantastike tek Atletico. Këtu mendoj se mund të më pushojnë nga puna edhe nesër. Kjo më jep stimuj, sepse kur ka sfidë, unë marr shtysa të reja”, thekson Simeone.

Jo vetëm e ardhmja e tij, por dhe e tashmja. Simeone nuk ngurron të shprehë pakënaqësinë e tij, për mospërfshirjen e Antoine Griezmann tek 3 më të mirët e çmimit FIFA The Best. Gjithashtu argjentinasi foli për objektivat me Atleticon e tij e lojtarët që ka në dispozicion.

Antoine Griezmann është më i miri në botë për sezonin që ka bërë. Ai është kampion bote, ka fituar Europa League, Superkupën e Europës, dhe ishte lojtari më i mirë në finalen e Botërorit. Kemi një grup fantastik me lojtarë që mund të bëjnë diferencën. Synimi ynë është finalja e Champions, por varet si do të shkojë dhe sezoni”, tha ai.

Kampionati spanjoll nuk ka nisur në mënyrën më të mirë për Atleticon. Skuadra madrilene ka marrë 4 pikë në 3 ndeshjet e para, e madje në ndeshjen e fundit është mundur 2-0 nga Celta Vigo.

The post Simeone konfirmon: Do të drejtoj Interin appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.