Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sipas jush pushteti më i madh është "dija" apo "paraja" ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,805
Pëlqime
7,450
Pikë
113
Pushtet o dy lekshja pjesa tjeter jan gjana qefi :p
 

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,574
Pëlqime
8,842
Pikë
113

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,703
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Paraja
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,805
Pëlqime
7,450
Pikë
113
Kur din mundohesh me bo para kur ke para ca leshin te duhet e ditmja :p
Plus parja hudh ujin perpjete
 

Poker

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 6, 2020
Mesazhe
871
Pëlqime
597
Pikë
93
Mosha
33
Per fat te keq pushtetin e ka paraja me shume. Por ama dijetaret e vertete kane nje pushtet qe nuk blihet me para.
 

el_professor

Thjesht gjigand
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 27, 2020
Mesazhe
180
Pëlqime
321
Pikë
63
Mosha
18
Kur din mundohesh me bo para kur ke para ca leshin te duhet e ditmja :p
Plus parja hudh ujin perpjete
me e keqja esht kur je i ditur dhe vete punon tek ai qe sdi te lidhi 2 llafe po ka lek
 

Passion

Banned
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,553
Pëlqime
14,603
Pikë
113
Vecse parane nuk e ndertojne dot te paditurit :rolleyes:

Nje grusht inteligjence o njerez
se gjithmone pyes veten (i shpuar ky xhepi im)? :mad:
 

R

.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
13,903
Pëlqime
9,526
Pikë
113
Location
....
Paraja sepse mund te studjosh dhe te behesh i ditur
Nqs ke dije po ske para per te studjuar atehere do mbetesh thjesht nje i ditur qe sdo shprehesh kurr diturin tende
 

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
489
Pëlqime
446
Pikë
63
Location
Tirana
Si idealist, dija.
Realist, paraja.
Paraja e ka zhvlersuar dijen. E marr kjo ne pergjithesi.
Nqs e perkufizojme per çfare dije behet fjale, athere varion.
 

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
2,273
Pëlqime
2,046
Pikë
113
Me mire te dish sesa te kesh !
Dija nuk blihet !
Me dije mund te fitosh shum para !
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top