Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sipas shenjës astrologjike, objekti që duhet të keni patjetër në shtëpi

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 24, 2018
Mesazhe
3,579
Website
netedy.com
Shenjat astrologjike ndikojnë tek karakteri dhe jeta e përditshme prandaj për ta bërë atë sa më të lehtë, ja disa objekte që do ju duhet të keni patjetër.

Dashi. Personat e shenjës së dashët duan të jenë përherë të stërvitur dhe në formë kështu që në shtëpi do ju duhet të mbajnë një thes boksi dhe një palë doreza. Në momente inati ata mund të qetësohen me këtë objekt.

Demi. Koherenca është çelësi për personat e shenjës së demit dhe ata adhurojnë një vakt të mirë në shtëpi. Më të shijshëm se ai nuk mund të ketë në botë kështu që një tenxhere që gatuan shpejt dhe jep shijen me të mirë do jetë objekti i duhur në shtëpi.

Binjakët. Personat e kësaj shenje janë ekspresivë dhe energjikë. Ata duan të mësojnë sa më shumë gjera dhe një bibliotekë e madhe do ishte e përkryer për në shtëpi. Falë saj ata mund të shuajnë çdo kureshtje dhe do marrin informacione plot.

Gaforrja. Personat e kësaj shenje kërkojnë mbi të gjitha qetësi dhe relaks prandaj në shtëpi do ju duhet të kenë patjetër një vaskë/ Edhe kur të jenë të stresuar mjafton të futën brenda saj dhe do ndihen më mirë.

Luani. Personat e kësaj shenje s\duan të jenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe të kenë një jetë festive. Një aparature karaoke do ishte idealja për ta pasur edhe në shtëpi. Në këtë mënyrë do ju dukej vetja si një VIP.

Virgjëresha. Personat e kësaj shenje janë të duruar dhe analitikë. Ata duam të kenë çdo gjë të rregullt prandaj objekti më i mirë për të cilin duhet të investojnë është një raft ose dollap me vende të posaçme p. Organizimi për ta është mbi gjithçka.

Peshorja. Për personat e kësaj shenje, të dashuruar pas bukurisë, duhet një objekt organizues për veshjet, bizhuteritë, këpucët dhe çdo gjë tjetër. Sa më i veçantë aq më të plotësuar do ndihen ata.

Akrepi. Personat e kësaj shenje duan të qëndrojnë në qetësi dhe larg zhurmave prandaj një palë perde të trasha që t’i “izolojnë” do jenë më të domosdoshmet.

Shigjetari. Personat e kësaj shenje janë aventurierë dhe të pavarur. Një sënduk i veçantë antik do jetë objekti që do i bëjë të ndihen shumë mirë. Në të mund të vendosin edhe objekte nga udhëtimet dhe gjërat më të vyera.

Bricjapi. Personat e kësaj shenje janë shumë ambiciozë dhe të dhënë pas punës. Kjo është arsyeja pse edhe në shtëpi ju duhet një tryezë dhe disa objekte zyre.

Ujori. Personat e kësaj shenje kanë një imagjinatë të zhvilluar dhe adhurojnë teknologjinë. Disa bokse apo një blutooth që të lidhet me telefonin janë shumë interesante për t’u pasur në shtëpi.

Peshqit. Duke qenë shenjë uji personave të shenjës së peshqve do ju duhet një akuarium në shtëpi. Duke parë peshqit ata do ndihen më në paqe.
 

Hera ⚡

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
39,116
Normal qe po
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja