Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina e dites.13/09/2017

U

Universal

Guest
1) Tubize vs Leuven — 2 — kofiçentë — 1.95

2) Sonderjyske vs Midtjylland — 2 + over 2.5 — kofiçentë –2.50

3) Chateauroux vs Reims — 2 — kofiçentë — 1.90

4) Foggia vs Perugia — gol/gol + over 2.5 — kofiçentë — 2.20
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top