Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina e javës

U

Universal

Guest
E hapa këtë temë, për të ndihmuar nacut për të bërë sa më shumë lekë.
Këtu mund të postojmë skedinën e javës dhe pse jo faqet të cilat ju ndihmojnë të shikoni ndonjë ndeshje me rezultate..

Pres kontributin e cunave :D:)

P.S për sot.

View attachment 1426
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,953
Pëlqime
39,872
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Do ta fshi temen se i lini neper lloto rrogat:p
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
Neser 5 neshje tsigurta.Veri dhe ti dorina i 5 mi leksh e tblesh ate fustanin qe ke postu ke ajo tema modes lol
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,953
Pëlqime
39,872
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Neser 5 neshje tsigurta.Veri dhe ti dorina i 5 mi leksh e tblesh ate fustanin qe ke postu ke ajo tema modes lol
Nuk luj skedina une....fustanet i blej me djerse e mund jo me basteo_O
 

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
445
Pëlqime
719
Pikë
93
Kuptoj vec stacion treni...., si lexohet kjo leter? Se dua te investoj edhe une :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Charlton me.la tek nje tjeter per 800€ shyqyre se e di si loz neser ai shoku :D apapa
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Aq dua sa te marr cik per lart se e ngjis vet :D
 
M

Miiqtel_M7

Guest
Milan lart me 11 korne
Crotone - benevento 1


Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Neser 5 neshje tsigurta.Veri dhe ti dorina i 5 mi leksh e tblesh ate fustanin qe ke postu ke ajo tema modes lol
Nuk ka Ndeshje t sigurta o vllai :) ndeshje qe kan nje % te madhe per te dale. Se te sigurt skemi asgje.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top