Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina ime per sot

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Bournemouth Leicester 2
Genoa Bologna 1
Chelsea Manchester City Over 10,5 Corner
Amiens Lille X2 Dch GG ose 2,me teper jam per 2
Mouscron M.Mechelen 2 ( Belgium )

tek kjo Skedine jam per 20/30 Euro ose lek

P.S. kam dhe 2 ndeshje po qe duan Siper 100 :D

Befshit lek :D

@Miiqtel_M7 @MrCool @Darkness
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ameli

Anetar i ri
ANETAR ✓
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 3, 2017
Mesazhe
12
Pëlqime
13
Pikë
8
Pika qe s iu bie te 4 lat lesht lat dhe akoma nuk zut mend :D
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 18, 2017
Mesazhe
562
Pëlqime
1,588
Pikë
113
Location
Usa
Bournemouth Leicester 2
Genoa Bologna 1
Chelsea Manchester City Over 10,5 Corner
Amiens Lille X2 Dch GG ose 2,me teper jam per 2
Mouscron M.Mechelen 2 ( Belgium )

tek kjo Skedine jam per 20/30 Euro ose lek

P.S. kam dhe 2 ndeshje po qe duan Siper 100 :D

Befshit lek :D

@Miiqtel_M7 @MrCool @Darkness
Paqim fatin e marikes:D thank you very much dude :D
Ps ishalla hyn te doli holiday free lol
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
ti ishalla i kapsh.. befsh lek zemre,po shife cik Lesterin per 2 e Genoa 1
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Dyshat si dua fare keshtu qe jam out.. :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
ca esht Fakir moj ? apo new entry andej nga Cerriku :D ishalla kapsh.
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Fotot i Shperndava vllai :D e bera adetin :D :p lol ca Femrash gjeta ua cova :D :p
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Muaahahahahahahahahaha sa kom qesh ate dite
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top