Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina ime per sot

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Poloni over 9.5 Corner
Montenegro over 9.5 corner or Bts
England over 9.5 corner
Slovakia 2
Slovenia U21 over 2.5
Italy U20 over 2.5
Germany U20 2
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
Nuk loz me lek te madh me Kualifikuset,dhe ai Brazili ska ce do,vec po te Fitoj per formalitet. Anglia me pelqen me shume me Corner se ka dhe Kofiçent,gjermania e ka 1.1 sja vlen te rrezikosh,Argjentinen e kam frik se jan Ekip pa gjak :D ne Dat 14/15 kam Ndeshje per 100€
 
M

Miiqtel_M7

Guest
ti je djal inteligjent :p ta hudh un skedinen time ? 1 2 3 fituse sa ishin ? :p :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
edhe ti me shoket do kishe vajtur tek Brazili 2 ;)
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
do ta vije se ishte tek ato te Darkes..
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Mla anglia e kisha 3+ fak off
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
po ku di te lozesh ti ore.. shif ndeshjet qe kam dhene une lart.. :D
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Sdi me lujt me korne un, i fus gola ose rezultat
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Nuk rri mrapa porte un mor, kam qejf tboj nai gol :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
ajo esht Corner vllai ke Flamuri :D ke cepi ;) se goli te kap VAR dhe te le me gisht ngoj ;)
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Vari arin thu ti :D
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Nai skedin ka per sot o bastexhinj :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
ka ore.. po ca ndeshje do.. ndeshje Teke apo 4 5 ndeshje?
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Neshje me bo lek oooor ti shoq :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top