Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina në Forum Netedy.

U

Universal

Guest
Informohen të gjithë anëtarët, dhe të apasionuarit e futbollit të forumit dhe jo vetëm hapim lojën e skedinave për sezonin 2017/18.RREGULLAT E LOJËS:

  • Temat e skedinave do të hapen çdo ditë jave, ndërsa do të mbyllen gjatë mbarimit të ndeshjeve.
  • Skedina do të përmbaj në vete disa ndeshje më interesante prej kampionateve më të forta në Europë. Si përshembull; kampionati spanjoll,anglez,italian,gjerman dhe francez.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top