Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Ej po ca ***** skuader ajo Barca ptuuuu
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Çjane keto skuadra lagjesh?
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
Hahaha kot sa per fiksim me pa neshjet mer.si gjej dot 1x2 e vej keto lagjet me gola over
 

AMG

OFFLINE
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Oct 11, 2017
Mesazhe
156
Pëlqime
326
Pikë
63
Location
USA
dhe te gjitha keto dalin 3+ sipas ktij parashikimi?
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
ta dija at pune un do isha ke noteri sot me tapine e shpise ndore
 
Reactions: AMG

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Vej Interin 1 dhe over 11 o juventino :p
 

AMG

OFFLINE
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Oct 11, 2017
Mesazhe
156
Pëlqime
326
Pikë
63
Location
USA
Rrini larg bixhozit re cuna :)
 

i_shemtut

Kinezi
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 15, 2017
Mesazhe
665
Pëlqime
467
Pikë
83
Dhe ktu sna u ndan skedinat ore mir ne jeten e perditshme na ropen :d
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 18, 2017
Mesazhe
562
Pëlqime
1,588
Pikë
113
Location
Usa
Ka naj tips sot mo??
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Kornet u bene... Tashi ne je ti budalla te lozesh me 1.3 :p
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,724
Pëlqime
5,750
Pikë
113
haahahhahahaha

amala :p

eh sa mu bo qejfi sot boll fitut pike me fat keni qe nfillim kampionati
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
E di qe tu bo qejfi s'ka si te jete ndryshe :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top