• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Skedina

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Manch rrihet sot dhe Murinjo merr torbat me vete :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Sic te thash @iMp4Ct , degjo ekspertin se sjam Mogli :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
I jane ndersy lojtaret e vet Murros, deri sa te shkarkohet mos e loz...
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,092
Do kapim leke sot me ble Xiaomi Poco F1 se mu ka fiksu.

E ke pa si tel se po ben namin me shitje....
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Po e bleve, blej verzionin me 8 gb ram... Do e kem dhe une se shpejti, Shaomi ka oferta fantastike..
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,092
Ska dal akoma ai po dhe ky ngaqe ka shitje i rriten cmimet BqT.

Gjithsesi kam lexu ca reviews shume te mira per baterine performancen dhe cameran.
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Bateria po, performansa po, ekranin e ka IPS qe nuk kushton shume... Kamerat nuk i ka dhe aq por sjemi pjeshka nuk na duhen :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Ahahah po pra.

Me i mire ky apo MI 8 thua?
Mi 8 eshte me i mire, sdiskutohet..Dizajn, ngjyrat e ekranit, kamera.. Te mos flasim per Mi 8 PRO qe eshte nona per momentin..
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Kur te behem Milioner une, pffff sa do me keni zili ☺☺ Sidomos ti @MrCool do te fugi 5000 euro 💶
Bakshish 😉
Hahahahahah une sdo te kem zili... Ishalla te bie, te marr 5000 eurot dhe mos futesh mo neper servera asnjehere.. Ti lesh njerezit rehat :lolx::lolx::lolx:
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
E provokova nji dhjece
E di qe sdo kap
Po soo du me ju fut prape asaj udhe 15382324916561446995640.jpg
 
Top